На Сумщині двоє цивільних загинули, коли вантажили до машини частини збитого безпілотника

  • 07:17
  • 18.05.2026
йфйффйфйфй

У Путивльській громаді на Сумщині двоє чоловіків загинули внаслідок детонації безпілотника. 

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров. 

За його словами, чоловіки 45 та 47 років виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував. Унаслідок вибуху вони загинули. 

У Сумській ОВА нагадали, що такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку. 

«У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів — не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію», — зазначили в повідомленні.

Новини

12 червень 2026
11 червень 2026