Перекинуті на Південь «кадирівці» тримаються далеко від передової, - ОК «Південь»

  • 17:49
  • 10.09.2022
originalивки

Українська розвідка фіксує перекидання Росією «кадирівців» на Південь України, однак ті тримаються далеко від передових позицій.

Про це в ефірі телемарафону повідомила керівник Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, інформує Укрінформ.

– Це (перекидання «кадировців» на Південь. - Ред.) фіксується, але, знов-таки, ці тік-ток війська, напевне, не той об’єктив з собою взяли для зйомок своїх досягнень… Вони тримаються досить далеко, усвідомлюючи силу нашого вогневого контролю, який поширений повністю по правому березі Дніпра і дістає трохи лівий берег. І вони намагаються триматись подалі, щоб не потрапляти в зону ураження,– сказала Гуменюк.

Водночас, за її словами, резерви, які підтягуються на правий берег штучно створеними загарбниками альтернативними переправами, становлять «такий собі «пенсійний фонд ЛНР», яким 55-60 років, від яких відмовляються навіть підрозділи, які вони приходять посилювати». 

Речниця також підтвердила, що збільшується кількість спроб загарбників здаватися в полон, однак російські військові потрапляють під вогонь своїх же командирів, які намагаються завадити цьому. Тож триває системна робота з російськими військами, яких ЗСУ закликають здаватися в полон.

Гуменюк також зауважила, що швидше за росіян із захоплених населених пунктів тікають колаборанти, оскільки знають про відповідальність, яка їх чекає після визволення територій. 

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

7 грудня 2022