КП «Парки» відновили автополив у Вітовському сквері

  • 14:27
  • 28.06.2026
320301_6a3f74ef9f4168_18532380_1500

У сквері Вітовському у Корабельному районі Миколаєва відновили роботу системи автоматичного поливу. «Миколаївські парки» заявили, що завершили повний комплекс робіт і тепер територія знову отримує регулярне зрошення.

Про це комунальне підприємство відзвітувало на своїй сторінці в Facebook.

Роботи з відновлення автоматичного поливу завершили ще 24 червня 2026 року. Уже наступного дня працівники виявили пошкодження — невідомі вирвали та викрали три поливальні форсунки.

Працівник підприємства у відеозверненні вчергове закликав мешканців берегти міське майно та поважати роботу комунальників.

— За одну ніч вкрали три форсунки, навіщо? Стараєшся, розвиваєш сквер для вас, щоб мешканці могли приїхати насолодитися красою — ні. Завжди знайдуться люди, які вкрадуть. Також у сквері була висаджена лаванда. І що? Вже вкрали чотири кущі. Миколаївці, давайте будемо цінувати те, що робиться для нашого міста, — сказав він.

Разом із тим на кадрах з відео видно насадження та окремі клумби, однак озеленення виглядає досить розрідженим — велика частина території залишається фактично відкритим ґрунтом із поодинокими кущами та квітами.

  • 320301-6a3f74ef00de27-52683844.jpg
  • 320301-6a3f74f107f508-27160639.jpg

Новини

28 червень 2026
27 червень 2026
26 червень 2026