Миколаївщина отримала понад 48 тисяч доз вакцин проти п'яти небезпечних інфекцій – незабаром їх передадуть в медзаклади

  • 12:55
  • 27.06.2026
0ad416d4c010e1055db4c3113d2204c6.i999x999x670

До Миколаївської області надійшла нова партія вакцин для профілактики низки небезпечних інфекцій. Найближчим часом препарати розподілять між закладами охорони здоров'я регіону.

Про це повідомили в ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Загалом область отримала понад 48 тисяч доз вакцин різного призначення. Зокрема, до регіону надійшло 21 тисяча доз вакцини для профілактики поліомієліту, 2 тисячі доз вакцини проти кашлюку, дифтерії та правця, а також 11 350 доз комбінованої вакцини, яка забезпечує захист одразу від п'яти інфекцій — гепатиту В, кашлюку, дифтерії, правця та гемофільної інфекції.

Крім того, Миколаївщина отримала 13 900 доз вакцини АДП-М для ревакцинації дорослих проти дифтерії та правця, а також 70 доз вакцини для профілактики менінгококової інфекції для осіб із груп ризику.

  • fa00eebb5358fddb357fbff81211ce10i999x999x670e.jpeg
  • 0de9c595682c3a8515b644da8c517343i999x999x670e.jpeg

У Центрі контролю та профілактики хвороб наголосили, що своєчасне забезпечення медичних закладів вакцинами є важливим для захисту населення від вакцинокерованих інфекцій.

Фахівці підкреслюють, що вакцинація залишається одним із найефективніших способів збереження здоров'я, запобігання тяжким ускладненням та зниження ризику спалахів інфекційних захворювань.

«Вже найближчим часом вакцини поїдуть до закладів охорони здоров’я регіону. Бережіть себе та своїх близьких – вакцинуйтеся вчасно!» – йдеться у повідомленні.

Новини

27 червень 2026
26 червень 2026