20 червня у місті Гайворон відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті воїна-спортсмена Дмитра Рейниша.
Миколаївські спортсмени гідно представили СДЮСШОР з веслувальних видів спорту та показали високий рівень майстерності, здобувши чотири нагороди.
Станіслав Цомпель виборов золоту нагороду у заїзді С-2 на дистанції 200 м, срібну - у класі С-1 на дистанції 200 м та бронзову - у класі С-1 на дистанції 500 м.
Артем Браніште став переможцем у заїзді С-2 на дистанції 200 м.
Тренують спортсменів Галина Затуливітер та Олександр Стрючков.
