Миколаївські веслувальники здобули чотири нагороди на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області

  • 09:52
  • 26.06.2026
729797811_1557539756032116_3404491658240618093_n

20 червня у місті Гайворон відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті воїна-спортсмена Дмитра Рейниша.

Миколаївські спортсмени гідно представили СДЮСШОР з веслувальних видів спорту та показали високий рівень майстерності, здобувши чотири нагороди.

Станіслав Цомпель виборов золоту нагороду у заїзді С-2 на дистанції 200 м, срібну - у класі С-1 на дистанції 200 м та бронзову - у класі С-1 на дистанції 500 м.

Артем Браніште став переможцем у заїзді С-2 на дистанції 200 м.

Тренують спортсменів Галина Затуливітер та Олександр Стрючков.

Новини

26 червень 2026
25 червень 2026