У Миколаєві демонтують ще 9 незаконно встановлених тимчасових споруд

  • 11:21
  • 26.06.2026
7d602ac42e120637f7ca5ba17ff253ce_w640

У Миколаєві триває робота з упорядкування міського простору та демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Найближчим часом у місті приберуть чергову партію тимчасових споруд.

Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Миколаївської міської ради.

 Загалом демонтують 9 конструкцій, розміщених без дозвільних документів: 5 — у Заводському районі, 3 — у Центральному та 1 — в Інгульському районі.

Новини

26 червень 2026
25 червень 2026