У Миколаєві триває робота з упорядкування міського простору та демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Найближчим часом у місті приберуть чергову партію тимчасових споруд.
Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Миколаївської міської ради.
Загалом демонтують 9 конструкцій, розміщених без дозвільних документів: 5 — у Заводському районі, 3 — у Центральному та 1 — в Інгульському районі.
