На території тимчасово окупованого Криму та Севастополя з 13:00, 26 червня, введено режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Про це в офіційному зверненні до населення повідомила так звана окупаційна влада.
«Сьогодні з 13:00 у Криму та Севастополі вводиться режим надзвичайної ситуації. Це рішення ухвалено спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Развожаєвим»,– повідомив гауляйтер Криму Сергій Аксьонов.
За його словами, рішення прийнято нібито для упорядкування питань економічного характеру.
«Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення. Прошу уникати паніки», – додав він.
