Миколаївський спортсмен Владислав Синюта став бронзовим призером чемпіонату України з ММА.
Як повідомили в мерії, у Києві з 12 по 14 червня відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних регіонів країни.
Зазначається, що Миколаїв на турнірі представив вихованець ДЮСШ з єдиноборств Владислав Синюта, який виборов бронзову нагороду чемпіонату. Тренує спортсмена Андрій Мавродієв.

