Миколаївський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з ММА

  • 16:59
  • 26.06.2026

Миколаївський спортсмен Владислав Синюта став бронзовим призером чемпіонату України з ММА.

Як повідомили в мерії, у Києві з 12 по 14 червня відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних регіонів країни.

Зазначається, що Миколаїв на турнірі представив вихованець ДЮСШ з єдиноборств Владислав Синюта, який виборов бронзову нагороду чемпіонату. Тренує спортсмена Андрій Мавродієв.

320238-6a3d2559a40113-34421836-1500.webp

Новини

26 червень 2026
25 червень 2026