Одеські правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з собакою під час конфлікту між цивільними та військовослужбовцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Про це 26 червня повідомили у Головному управлінні Нацполіції Одеської області.
Інцидент стався ввечері 24 червня на вулиці Геранієвій. Під час конфлікту військовослужбовці ТЦК залишили місце події, забравши собаку породи джек-рассел-тер’єр, яка належала місцевій жительці. За даними поліції, тварина отримала тілесні ушкодження.
Про подію правоохоронцям повідомила 31-річна власниця собаки. Поліцейські розшукали тварину та повернули її жінці.
Після звернення до ветеринарної клініки собаці діагностували травмування — розрив передньої хрестоподібної зв’язки. Після цього власниця подала відповідну заяву до поліції.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до інциденту.
