В рамках обміну полоненими миколаївські морпіхи повернулись додому

  • 12:55
  • 28.06.2026

У межах чергового обміну додому повернулися воїни 36-ї окремої бригади морської піхоти, які мужньо боронили Маріуполь і перебували в неволі вже понад чотири роки.

На рідній землі морпіхів зустріли побратими з 36-ї бригади та 30-го корпусу морської піхоти, рідні, близькі, а також усі, хто постійно підтримував і чекав. Про це повідомили в бригаді.

Привітала звільнених воїнів і заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук.

Попереду в наших захисників — шлях відновлення, адаптації та реінтеграції. Фахівці цивільно-військового співробітництва докладуть максимуму зусиль, щоб цей процес пройшов якомога комфортніше та на користь для кожного побратима.

 одна або кілька осіб та текст

 одна або кілька осіб та текст

 футбол, телефон та текст

 текст

Новини

28 червень 2026
27 червень 2026
26 червень 2026