У межах чергового обміну додому повернулися воїни 36-ї окремої бригади морської піхоти, які мужньо боронили Маріуполь і перебували в неволі вже понад чотири роки.
На рідній землі морпіхів зустріли побратими з 36-ї бригади та 30-го корпусу морської піхоти, рідні, близькі, а також усі, хто постійно підтримував і чекав. Про це повідомили в бригаді.
Привітала звільнених воїнів і заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук.
Попереду в наших захисників — шлях відновлення, адаптації та реінтеграції. Фахівці цивільно-військового співробітництва докладуть максимуму зусиль, щоб цей процес пройшов якомога комфортніше та на користь для кожного побратима.




