У Миколаєві за ₴4,9 мільйона збираються розробити проєкт будівництва дігностичного дитячого центру на Рюміна

  • 10:53
  • 12.04.2024
a6b104d1fce28c4c61c15f5f562d73ea.i999x999x670

Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради оголосило тендер на виготовлення проектної документації по обʼєкту: "Нове будівництво дитячого діагностичного центру з бомбосховищем та переходом до стаціонарного корпусу за адресою: місто Миколаїв, вулиця Рюміна, 5".

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro.

На розробку ПКД в управлінні капбудівництва готові витратити 4 мільйона 967 тисяч гривень. До 18 квітня триває процес подачі тендерних пропозицій, у цей же день заплановано проведення аукціону.

Виготовити ПКД підрядник має до 30 вересня 2024 року. Зокрема підрядник повинен запроєктувати будівництво трьоповерхової будівлі діагностичного центру з підвалом. Площа забудови приблизно складає 2600 кв.м. В будівлі слід передбачити наступні функціональні зони: рецепції та очікування, кабінети прийому спеціалізованих лікарів (консультаційні, оглядові), санітарно-гігієнічні приміщення, приміщення медичної візуалізації класу 1 (променевої діагностики, рентгенодіагностики, УЗД), маніпуляційні, травмпункт, зону реабілітації, зону хірургії одного дня, санітарно-побутові приміщення персоналу, адміністрації та клінінгової служби.

Окрім цього підрядник повинен передбачити у проєкті наступні інженерні системи: опалення, вентиляції, кондиціонування, холодне та гаряче водопостачання, господарсько-побутової каналізації, автоматичну систему пожежної сигналізації, систему протидимного захисту, систему блискавкозахисту та перенапруг, систему оповіщення про пожежу та управління евакуацією, автоматизацію та диспетчеризацію протипожежних систем та системи життезабезпечення, систему внутрішнього протипожежного водопроводу, систему контролю загазованості, газове пожежогасіння приміщень електрощитової, серверної, архіву, тощо.

Строк експлуатації нової будівлі має бути 100 років. 

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024