10 цікавих фактів про бренд Dyson

  • 11:06
  • 22.02.2024

 

  • dyson-shipovnik.jpeg

Початок революції у пилососах

Засновник бренду, Джеймс Дайсон, розробив перший у світі комерційний безмішковий пилосос. Це стало можливим завдяки використанню циклонної технології, яка відокремлює бруд від повітря без використання традиційних пилових мішків.

5,127 прототипів до успіху

Джеймс Дайсон створив 5,127 прототипів свого першого пилососа, перш ніж дійшов до кінцевого успішного дизайну. Це свідчить про його відданість та наполегливість у досягненні ідеального продукту.

Британська інновація та дизайн

Хоча Dyson зараз є глобальним брендом, його коріння глибоко вкорінені у Великобританії, де компанія і була заснована. Британське походження Dyson часто асоціюється з високою якістю та інноваційним дизайном.

Лідерство у технологічних інноваціях

Dyson не обмежується лише пилососами. Компанія розробляє широкий спектр продуктів, включаючи осушувачі повітря, вентилятори без лопатей, ручні пилососи та навіть стайлери для волосся. Детальніше можна ознайомитися на сайті: https://www.ctrs.com.ua/ru/brands/dyson/

  • girl-hairdresser-holding-fan-in-hand-closeup-1.jpg

Екологічна відповідальність

Dyson приділяє велику увагу екологічності своїх продуктів. Наприклад, вентилятори та осушувачі повітря відрізняються енергоефективністю та низьким рівнем шуму.

Dyson Digital Motor

Цей потужний і компактний двигун є серцем багатьох продуктів Dyson. Він є одним із найменших і найпотужніших двигунів у своєму класі, що використовує цифрову технологію для забезпечення високої продуктивності.

Прагнення до безпечного повітря

Dyson розробляє продукти для поліпшення якості повітря в приміщеннях. Їхні очищувачі повітря забезпечують не тільки фільтрацію, але й інтелектуальне виявлення забруднень.

Інвестиції у майбутнє

Dyson інвестує значні кошти у наукові дослідження та розробку. Компанія має амбіції розвивати продукти, які вирішують глобальні проблеми, такі як забруднення повітря.

Недосягнуті горизонти

Dyson навіть досліджувала можливість входу у ринок електромобілів. Хоча цей проєкт був згодом призупинений, він свідчить про широкий спектр інтересів компанії.

Дизайн, який вражає

Продукти Dyson відомі своїм унікальним і часто футуристичним дизайном. Це не просто естетична особливість, але й відображення функціональності і інноваційності.

Dyson продовжує бути символом інновацій, якісного дизайну та технологічного лідерства. Їхня здатність постійно підштовхувати границі можливого робить їх одним із найцікавіших та найвпливовіших брендів у світі побутової техніки.

Новини

16 квітня 2024