Миколаївська фехтувальниця Ольга Харлан виборола «бронзу» Кубка світу в Афінах

• 08:18
  • 04.03.2024
428676538_989248796092931_1780997083588700637_n

Українка як п’ятий номер світового рейтингу пропустила попередній етап змагань і розпочала виступ одразу в 1/32 фіналу, де з мінімальною перевагою перемогла француженку Келлі Люзіньє (15:14). Про це повідомляє Федерація фехтування України.

Далі ж Харлан була сильнішою за азербайджанку Паліну Каспіаровіч (15:13), американку Маґду Скарбонкєвіч (15:13), а також японку Місакі Емуру (15:8).

У півфіналі українська фехтувальниця зустрілась із сьомим номером світового рейтингу й переможницею Гран-прі Тунісу 2024 – іспанкою Люсією Мартін-Портуґес.

На початку бою Харлан вийшла вперед – 6:2, однак далі Мартін-Портуґес зуміла не лише зрівняти рахунок, а й перехопити лідерство – 12:10. Ольга, своєю чергою, після цього завдала опонентці чотири удари поспіль й перебувала в кроці від фіналу. Але іспанка-таки не пустила українку далі – наступні три очки були за Мартін-Портуґес, яка, зрештою, і виграла з рахунком 15:14.

Ольга уже втретє в сезоні завершує індивідуальні змагання Кубка світу на п’єдесталі. Перед турніром в Афінах українська шаблістка виграла «срібло» в Алжирі та «золото» в Перу. Також у цьому сезоні Харлан стала другою на Гран-прі Орлеана.

Сьогодні, 3 березня, також пройдуть командні змагання в Афінах.