Яким бути Миколаєву: містян запрошують проголосувати за стратегію міста

  • 08:31
  • 29.09.2023
DJI_0929-stock-scaled-1000x0-c-f_0

У Миколаєві триває робота зі створення стратегічного документа для розвитку міста – майстер – плану. Наразі експерти хочуть зрозуміти, яким бачать у майбутньому жителі свою рідну домівку.

Про це повідомили під час експертно – громадської ради, передає «Шиповник».

Кожен охочий зараз може долучитися до голосування та обрати яким бути Миколаєву: південною фортецею чи місцем сильних та щасливих людей на хвилі.

– Вже більше тисячі містян долучилися до голосування – саме ваш голос також важливий!, - зауважив керівник ради Артем Ващиленко.

Вже понад тисячу містян надали перевагу першому варіанту – це понад 65%. Лише 5% миколаївців запропонували власну альтернативну думку розвитку міста. Голосування триває до  жовтня кінець. Після опитування буде презентовано остаточний варіант розвитку міста.

Нагадаємо, що результатом великої співпраці Миколаєва з ЄЕК ООН, One Works і Фондом Нормана Фостера має стати новий функціональний генплан міста та детальна розробка п’яти векторів його розбудови. Мають бути реалізовані зміни в місті за кількома напрямами: відновлення об’єкта культурної спадщини й об’єкта, який постраждав від обстрілів, ревіталізація зелених територій, відновлення індустріальної зони, пов’язаної з водним фронтом міста, створення інноваційного кварталу.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023