«Працюємо над такою концепцією», - садочки в Миколаєві можуть відновити роботу в травні

  • 08:56
  • 27.01.2023

Міська влада опрацьовує можливість відновити в Миколаєві роботу дитячих садочків у травні цього року, про що заявив міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі ТРК “НІС-ТВ”.

– Ми працюємо над такою концепцією, щоб у деяких районах, мікрорайонах був хоча б один дитячий садок, який ми можемо обладнати укриттями і запустити їх у травні, – сказав він.

Водночас мер зазначив, що в Миколаєві немає жодного дитячого садка або школи, які були б належним чином обладнані укриттями для дітей на випадок повітряної атаки.

– Сьогодні ця програма розглядається, нам потрібно, щоб наше управління освіти синхронізувало це з вищим рівнем – наскільки безпечно це робити. Сьогодні в більшості садочків і шкіл у нас немає укриттів, тобто в разі повітряної атаки куди дітей ховати. Ми знаємо, що останнім часом атаки йдуть із повітря, на півночі піднімаються літаки, злітають і запускають із них ракети. Зрозуміло, що є якісь 20-30 хвилин або година часу, щоб сховати. Але куди їх ховати? Не розпускати ж повідомлення “Батьки, забирайте терміново дітей, у нас тут повітряна тривога”?, – сказав він.

 

Новини

31 березня 2023
30 березня 2023