Солона вода. У Миколаєві потребує заміни понад 240 кілометрів труб водопровідної мережі

  • 19:44
  • 20.11.2022
857359f7ade2d1ef

Через заповнення водопровідної системи Миколаєва солоною водою з Дніпро-Бузького лиману, корозією пошкоджені труби по всьому місту. Загалом заміни потребують понад 240 кілометрів труб.

Про це кореспондентам Суспільного розповів генеральний директор Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.

За словами Бориса Дуденка, розпочата співпраця з «Товариством Червоного Хреста», «UNICEF». Вартість ремонту міської мережі є настільки масштабною, що його не подужає ні місцевий бюджет, ні державний.

– Дуже серйозна корозія відбувається, і всі наші труби стають непридатними для того, щоб ми їх використовували і подавали воду в місто, — сказав Борис Дуденко.

Так, з 15 по 17 листопада Миколаїв залишався без води через повне руйнування шестиметрового відрізка залізобетонної труби на міській магістралі.

Нагадаємо, прісна вода у Миколаєві відсутня з 12-го квітня. З шостого травня в місті розпочалось заповнення водопровідної системи технічною водою з лиману.

Нагадаємо, одну з ділянок пошкодженого внаслідок бойових дій водопроводу, яким здійснюється водопостачання Миколаєва, було відновлено 19 листопада.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут

Новини

9 грудня 2022