У Херсоні створили робочу групу для реорганізації міської системи охорони здоров’я

  • 15:28
  • 19.05.2026
photo_2024-05-25-12.47.42

У Херсонській громаді створили робочу групу з питань опрацювання можливих моделей реорганізації системи охорони здоров’я.

Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько.

Як вказано у документі, зміни знадобилися через те, що Господарський кодекс України втратив чинність, і тепер місту потрібно переформатувати свої комунальні підприємства. 

Основне завдання робочої групи — розробка варіанту оновлення медичної системи так, щоб попри юридичні зміни та воєнний стан жителі продовжували безперебійно отримувати медичну допомогу.

Головою робочої групи стала заступниця міського голови Алла Малицька.

Новини

12 червень 2026
11 червень 2026