Оголосили підозру ще трьом колаборантам з Херсонщини, які брали участь у псевдовиборах

  • 14:27
  • 05.03.2024
jyp4jdpufsfwoharpapf

Ще троє жителів Херсонщини підозрюються у колабораційній діяльності — двоє кандидатів в депутати та так звана голова територіальної виборчої комісії, повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

68-річна жінка у травні 2023 року погодилась обійняти посаду так званої «голови» «Горностаївської територіальної виборчої комісії». Вона організовувала проведення псевдовиборів на окупованій території – реєструвала «кандидатів», розміщувала агітацію із використанням російської символіки, формувала «дільничні виборчі комісії».

Ще двоє — чоловіки 60-ти та 54-х років, які у серпні 2023 року зареєструвалися «кандидатами у депутати» від політичних партій країни-агресорки – «единая россия» та «справедливая россия – патриоты – за правду». Балотувалися до псевдоорганів: «ради депутатів міського округу міста Нова Каховка» та «Херсонської обласної думи І скликання»

Один з кандидатів публічно закликав брати участь у «виборах» та «голосувати» за проросійських політиків. Інший – під час «засідання сесії» був обраний «головою ради депутатів міського округу міста Нова Каховка І скликання».

Колаборанти з Херсонщини брали учать у псевдовиборах Колаборанти з Херсонщини брали учать у псевдовиборах Фото: Херсонська обласна прокуратура 

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури їм заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в Херсонській області.

Новини

20 квітня 2024
19 квітня 2024