На Миколаївщині перерахували до держбюджету майже 575 млн гривень військового збору

  • 08:32
  • 18.09.2023
IMG_6175

У Головному управлінні ДПС у Миколаївській області повідомляють, що платники податків Миколаївщини активно підтримують Збройні Сили, сумлінно та прозоро сплачуючи військовий збір. Як результат,  у січні - серпні 2023 року з доходів мешканців Миколаївщини до державного бюджету спрямовано 574,8 млн грн військового збору, що на 73,6 млн грн, або на 14,7 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2022 року. 

Про це повідомляє Головне управління Державної податкової служби Миколаївської області.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів. 

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи. 

Від нас залежить майбутнє нашої країни, тому кожен внесок у розмірі 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування допоможе зміцнити обороноздатність України.

Новини

27 вересня 2023
26 вересня 2023