Баскетболісти «Ніко-Баскет» отримали грошові нагороди від міста та області за «бронзу» чемпіонату України з баскетболу

  • 09:19
  • 23.05.2024

21 квітня миколаївська баскетбольна команда “Ніко-Баскет” у поєдинку за третє місце здолала “Харківських соколів” та виборола тим самим бронзові нагороди чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2023-2024. Це перша нагорода такого рівня для команди з Миколаєва за останні 5 років. Про це повідомили в міськраді.

Саме з цього приводу гравців та тренерський склад команди “Ніко-Баскет” урочисто привітали та нагородили почесними відзнаками Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

“Для нас дуже важливо, що ви у нас є, тому що ви не просто переможці, ви - приклад для інших людей. Ви показуєте, що можна бути з прифронтового Миколаєва, мати проблеми з тренувальним майданчиком, але завдяки персональній наполегливості, силі волі та тому, що ви незламні миколаївці, здобути високий результат. Дякую вам від усього міста за те, що ви його прославляєте. Бажаємо вам успіху, не здаватися, ставити нові цілі та досягати їх”, - привітав команду мер Олександр Сєнкевич.

За вагомий внесок у розвиток баскетболу в місті Миколаєві та за успішний виступ клубу “Ніко-Баскет” на чемпіонаті України почесною відзнакою від Миколаївського міського голови “За заслуги перед містом Миколаїв” нагородили головного тренера Валентина Берестнєва. Також він отримав почесну відзнаку від Миколаївської ОВА “Святий Миколай Чудотворець” ІІІ ступеня.

Грошові сертифікати на одноразову премію від виконавчого комітету Миколаївської міської ради на загальну суму 112 тисяч гривень отримали гравці та керівництво клубу. А також сертифікат на одноразову премію в розмірі 100 тисяч гривень від ОВА.

“Ми дуже задоволені нашим результатом на чемпіонаті. Ми з першого дня працювали над його досягненням. Не все йшло, як ми розраховували, але в найважливіший момент команда проявила характер та здобула ці нагороди. Хочемо від себе подякувати за те піклування, які ми відчували протягом всього сезону від керівництва міста та області”, - подякував головний тренер команди Валентин Берестнєв.

На знак вдячності команда подарувала керівникам міста та області баскетбольні м'ячі з автографами всіх гравців та пам'ятні подарунки.

 

Новини

12 червень 2024
11 червень 2024