Миколаївська плавчиня Анна Гонтар здобула третю бронзову медаль на Паралімпіаді

• 16:59
  • 06.09.2024
a0239b31e61920741ef518b951eb18b3.i999x999x670

Збірна України з плавання стала бронзовим призером Паралімпіади-2024. “Синьо-жовті” фінішували третіми у змішаній естафеті 4х50 метрів комплексом, в складі збірної медалісткою стала миколаївська спортсменка Анна Гонтар.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Розпочав естафету для збірної Ярослав Семененко, який фінішував найшвидше серед усіх учасників першого відрізку. Заплив продовжила Анна Гонтар, яка припливла третьою, з відставанням від лідерів зі США у понад п'ять секунд.

Анна передала естафету Олександру Комарову, який втримав третю сходинку, але залишив п'ять секунд відриву від першого місця. Завершувала заплив Ірина Пойда: була близькою до другого місця, але поступилася американці 0.53 секунди.

“Синьо-жовті” виграли бронзові медалі з часом 2:31.53 хвилини – це новий європейський рекорд у дисципліні.

Плавання. Мікст естафета 4х50 метрів, комплексний стиль (20 очок).

1. Китай – 2:24.83

2. США — 2:31.01

3. Україна — 2:31.53

Анна Гонтар виборола вже третю “бронзу” на Паралімпіаді, після медалей на 50 і 100 метрів вільним стилем.

Вперше в історії Паралімпійських ігор Україна здобула медаль змішаної естафети 4х50 метрів комплексом.