У Первомайську водолази обстежили дно річки в межах пляжу “Райдуга”

  • 11:21
  • 20.05.2024

16 травня 2024 року у Первомайську було проведено водолазне обстеження дна акваторії міського пляжу “Райдуга” на наявність сторонніх предметів.

Роботи здійснювали спеціалісти аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області відповідно до укладеного договору з управлінням житлово-комунального господарства міської ради.

Таким чином здійснюється підготовка центрального пляжу до початку купального сезону, повідомляють в мерії міста.

Для масового відпочинку людей на воді у Первомайську визначено пляж «Райдуга», який розташований на правому березі річки Південний Буг.
Як розповідає начальник водолазно-рятувального відділення Спірін Ігор, вже протягом шести років водолази з Кіровоградської області приїжджають обстежувати територію центрального пляжу у Первомайську.

За словами рятувальника, водолазами було обстежено 217 метрів прибережної зони міського пляжу «Райдуга». Під час обстеження виявили пляшки, каміння, скло, рибальські гачки і навіть автомобільну шину. Все що знайдено водолазами було вилучено із води та задокументовано. Він зазначив, що з кожним роком спостерігається тенденція до зменшення кількості небезпечних предметів, виявлених водолазами на дні акваторії центрального пляжу.

Крім того, було досліджено грунт дна та виділені місця для купання дітей і дорослих.

Після здійснення обстеження акваторії пляжу водолазами було видано паспорт з такими документами: акт водолазного обстеження акваторії пляжу, паспорт підводної частини акваторії пляжу, карта вимірювання глибини акваторії пляжу, акт про усунення з дна акваторії пляжу перешкод та сторонніх, небезпечних для купання, предметів.

Новини

23 червень 2024
22 червень 2024
21 червень 2024