У Миколаєві затвердили порядок функціонування молодіжного простору

  • 15:58
  • 12.04.2024
Знімок екрана 2024-04-11 160443

10 квітня рішенням виконавчого комітету міськради було затверджено порядок функціонування Миколаївського міського молодіжного простору.

Нагадаємо, що Молодіжний простір є відкритим та доступним майданчиком для спілкування та дозвілля молоді. Основна мета його діяльності – створення умов для самореалізації та розвитку молоді, підвищення рівня її самостійності та конкурентоспроможності, забезпечення активної участі в суспільному житті.

Проєкт реалізовують у співпраці міської влади, ГО «Потрібні Тут» та за фінансової участі UNICEF.

Основними завданнями діяльності Молодіжного простору є:

- сприяння інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, забезпечення національно-патріотичного виховання та громадянської освіти молоді;

- проведення інформаційно-просвітницької роботи, зокрема конференції, засідання, форуми, семінари, тренінги, акції;

- проведення інформаційно-комунікаційної роботи, зокрема проведення інформування молоді щодо реалізації молодіжної політики на державному та місцевому рівнях;

- проведення заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя молоді;

- проведення профорієнтаційної роботи серед молоді, сприяння розвитку молодіжного підприємництва;

- організація змістовного дозвілля молоді та сприяння її волонтерській діяльності;

- створення активної молодіжної спільноти Миколаївської міської територіальної громади.

В новому Молодіжному просторі планують проводити покази українських та закордонних фiльмiв, прямi трансляцiї та висвiтлення суспільно важливих подiй, тематичнi лекцiї, профорієнтаційну роботу, зустрічі, засiдання клубiв за інтересами, ради з питань молодіжної політики при міському голові, тренiнги, майстер-класи, круглі столи і так далі.

Готовність об'єкта нещодавно перевірив міський голова Олександр Сєнкевич разом із представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF).

Новини

26 травня 2024
25 травня 2024