У Миколаєві за рік війни демонтовано більше 250 білбордів

  • 14:24
  • 30.03.2023
demontazh-bilbordov-780x470

У 2022 році Миколаїв значно очистився від білбордів. Силами тільки міського департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції демонтували 250 таких рекламних конструкцій.

Про це в ефірі ТРК «МАРТ» розповів директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Які саме рекламні площини треба прибирати, вказували військові. Оскільки вони могли служити орієнтиром для ворожої артилерії.

– Працював не тільки наш департамент, а й багато комунальних підприємств, безпосередньо військові під нашим наглядом. Часу було обмаль. Тільки наш департамент демонтував 250 білбордів, - зазначив Андрій Єрмолаєв.

Як відомо, з рекламних бордів робили протитанкові їжаки, які розміщували по місту та навколо Миколаєва для недопущення можливого прориву ворога.

За словами Андрія Єрмолаєва, на початку 2023 року міська влада розпочала перевірку законності розміщення рекламних бордів, їх зовнішнього вигляду та безпеки. Ревізія показала, що на вулицях Миколаєва розміщено понад 400 рекламних щитів.

– Вже на 73 білборди є приписи на демонтаж через неохайний стан, закінчення строку дозволу. 5 з них наші співробітники демонтували біля автовокзалу, - сказав керівник департаменту.

Це не остаточні результати. Адже перевірка триває.

Окрім цього, з початком повномасштабного вторгнення росії почали демонтаж МАФів. Їх також використовували для облаштування оборонних споруд в місті, зокрема, блокпостів.

Новини

13 липня 2024
12 липня 2024