У МЗС звернулися до Шольца: поставте Путіну ультиматум, Росія розуміє лише силу

  • 16:17
  • 20.11.2022
_germany_mfa_gov_ua_30_650x410

У МЗС закликали канцлера Німеччини Олафа Шольца не просити, а вимагати від російської диктатора Володимира Путіна вивести війська з України. Там нагадали, що РФ розуміє лише силу.

Про це повідомив в Twitter заступник Міністра закордонних справ Андрій Мельник.

– Пане канцлер. Радий, що ви закликали Путіна: "Закінчити цю війну", але це лише слова. Росія розуміє тільки силу. Поставте Путіну ультиматум. З болісними наслідками. Зупинити енергетичний геноцид українців. Зробіть це, будь ласка, - написав Мельник.

Нагадаємо, вчора німецький канцлер Олаф Шольц звернувся до глави Кремля Володимира Путіна. Свою заяву він проголосив на державній партійній конференції Соціал-демократичної партії Німеччини.

– Припиніть цю війну, виведіть свої війська і розчистіть шлях для переговорів про мир з Україною, який не був би продиктований Росією. Жодна країна не є сусіднім заднім двором. Ніхто не має права зазіхати на чужу територію, - адресував він Путіну.

 Нагадаємо, за минулу добу наші воїни знищили ще близько 330 окупантів. Загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення складає - 84 210 військових.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

9 грудня 2022