У Миколаєві підлітки розмалювали об’єктиви відеокамер в укритті: з їх батьками провели бесіди

  • 12:22
  • 04.07.2025
Знімок екрана 2025-07-03 122103

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від співробітника комунального підприємства Миколаївської міської ради про те, що в одному із тимчасових укриттів на проспекті Миру підлітки пошкодили відеокамери, що під`єднані до системи «Безпечне місто». Дівчата замалювали маркером та зникли з місця події.

Поліцейські відділення поліції № 2 Миколаївського райуправління за підтримки фахівців управління кримінального аналізу обласного главку поліції провели перевірку та встановили особи двох малолітніх дівчат. Ними виявилися 13-річні місцеві жительки, які маркером умисно псували технічні засоби.

Поліцейські ініціювали зустріч із батьками дівчат та провели з ними профілактичні бесіди про недопущення подібної поведінки дітей в майбутньому.

Батьків закликають пильно слідкувати за діями своїх підлітків та навчати їх загальноприйнятих правил культури поведінки.

Новини

4 липня 2025
3 липня 2025