Первомайський профколедж витратить понад ₴3 мільйона на закупівлю інструментів та обладнання для модернізації майстерень

  • 13:56
  • 03.07.2025

Первомайський професійний коледж шукає підрядника для закупівлі інструментів та обладнання для модернізації майстерень і лабораторій закладу професійної (професійно-технічної) освіти для забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість закупівлі складає 3 мільйона 141 тисячу 500 гривень. До 9 липня триває процес подачі тендерних пропозицій, а на 10 липня заплановано проведення аукціону.

До 8 грудня 2025 року підрядник має доставити:

– один апарат лазерного зварювання 1500 W BWT;
– два апарати плазмового різання;
– 13 зварювальних напівавтомати MIG/MAG/MMA;
– шість апаратів аргонодугової зварки з електронним керуванням TIG/MMA;
– сім зварювальних напівавтомати з механічним керуванням TIG/MMA;
– 13 столів зварювальника;
– 13 витягуючих модулей зварювального столу з маніпулятором;
– піч для сушіння та зберігання електродів;
– 26 редукторів для аргону та вуглекислоти з підігрівачем 220V;
– 15 табуретів для зварника з вогнестійкою тканиною;
– 13 зварювальних кабелі з тримачем 3 м.

Відомо, що закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

Новини

3 липня 2025
2 липня 2025