У Миколаєві відбувся консультативний прийом фахівців Інституту серця МОЗ України.
Кардіохірург Юрій Харенко спільно з лікаркою ультразвукової діагностики Христиною Монастирською провели огляд пацієнтів із вадами серця та надали фахові рекомендації щодо подальшого обстеження, лікування й можливостей оперативного втручання.
Під час прийому медики оглянули 37 пацієнтів. Значна частина з них перебувала під подальшим наглядом після оперативних втручань, проведених раніше.
За результатами консультацій 13 пацієнтів отримали рекомендації щодо оперативного лікування. Ще 4 пацієнти потребують невідкладного хірургічного втручання та будуть скеровані до спеціалізованого медичного закладу для подальшого лікування.
Фахівці Інституту серця вже не один рік співпрацюють із медичними закладами рашого регіону, допомагаючи пацієнтам отримувати сучасну та якісну кардіохірургічну допомогу.
