Президент Володимир Зеленський вважає можливим зробити наступну зустріч із представниками росії і США "непустою".
Про це він заявив у своєму зверненні.
"Ми продовжуємо кожен день працювати спеціально, щоб наступний раунд перемовин міг принести результати для України, принести результати для миру. Україна точно зробить для цього все необхідне і перепоною для миру точно не буде. Минулого разу в Женеві американська сторона чітко побачила, що саме в росіянах причина відсутності дійсно значимих результатів. І наступну зустріч треба зробити непустою, це можливо", - зазначив Зеленський.
Зеленський зазначив, що в суботу обговорив із секретарем РНБО, главою української делегації Рустемом Умєровим деякі аспекти підготовки перемовин.
"Вже заплановані також мої зустрічі на наступному тижні з європейськими партнерами. Ми будемо детально координуватись, щоб Європа була в усіх процесах і ставала тільки сильнішою. Доручив Рустему також більше попрацювати з нашими друзями на Близькому Сході і в Туреччині, щоб і там відчували свою залученість та могли допомагати більше", – додав президент.
