У Миколаєві прибрали понад 30 дерев, повалених негодою

  • 10:20
  • 22.02.2026
639173880_1212374934411280_1328262446472603847_n

У Миколаєві тривають роботи з ліквідації наслідків негоди. Комунальники разом із фахівцями ДСНС прибирають аварійні та повалені дерева, що впали через сильний вітер, дощ і обледеніння.

До КП «Миколаївські парки» вже надійшло 52 звернення щодо повалених і небезпечних дерев. 33 з них уже оперативно опрацьовано спільно з підрозділами ДСНС, які прибрали кілька найбільш небезпечних аварійних дерев.

Працівники виконали розпилювання, прибирання, навантаження та вивезення деревини, а також очистили тротуари, дороги, дворові території, зелені зони й місця загального користування.

Роботи тривають у посиленому режимі. Решта звернень перебуває в процесі виконання та буде опрацьована у найкоротші терміни.

Наразі погодні умови залишаються складними та нестабільними: у місті спостерігаються ожеледь і обледеніння дерев. Окрім прибирання повалених дерев, працівники підприємства щодня очищують доріжки, тротуари та проїжджі частини від снігу й обробляють їх протиожеледними сумішами, щоб забезпечити безпечне пересування пішоходів і транспорту.

Підприємство закликає мешканців міста бути особливо обережними.

Рекомендується:

  • не перебувати під деревами під час сильного вітру та опадів;
  • оминати ділянки, де проводяться аварійні роботи;
  • не паркувати автомобілі під кронами дерев;
  • стежити за прогнозами погоди та не нехтувати власною безпекою.

У разі виявлення аварійних дерев або небезпечних гілок прохання негайно повідомляти відповідні служби:

Фахівець із звернень КП «Миколаївські парки»: (0512) 40-39-30

Фахівець із звернень департаменту ЖКГ: (0512) 47-09-94

Контакт-центр Миколаївської міської ради: (095) 003-15-88

Немає опису світлини.

 дерево та текст

 дерево

Новини

22 лютого 2026
21 лютого 2026
20 лютого 2026