В Баштанці поліцейський на авто зіткнувся з мопедистом, вилетів на тротуар та врізався в бібліотеку

  • 14:27
  • 27.09.2025

В Баштанці 24 вересня в ДТП потрапив поліцейський місцевого райвідділу поліції, який перебував поза службою.

Про це повідомили поліції Миколаївської області.

ДТП трапилась близько 10:00 на вулиці Театральній. Поліцейський керував автомобілем Honda Accord і зіткнувся з електромопедом Fаеt під керуванням 70-річного чоловіка. Після цього легковик виїхав за межі дороги та зіткнувся із будівлею місцевої бібліотеки. У результаті ДТП ніхто з водіїв або інших громадян не постраждав.

“На момент скоєння ДТП поліцейський перебував поза службою та повертався після добового чергування. Згідно з результатами освідування на алкотестері “Драгер”, поліцейський перебував у тверезому стані”, - повідомили в поліції.

Відносно поліцейського склали адмінматеріал за статтею 124 Кодекса України про адміністративні правопорушення – за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів та іншого майна. Адмінматеріал направили для подальшого розгляду до суду.

“Також за вказаним фактом керівник обласного главку поліції призначив проведення службового розслідування”, - говориться в повідомленні.

Новини

27 вересня 2025
26 вересня 2025