У Миколаєві відбувся ярмарок крафтового виробництва

  • 16:29
  • 06.09.2025
IMG_4537

У Миколаєві на базі Національного аграрного університету пройшов ярмарок крафтового виробництва, який зібрав близько 100 майстрів і підприємств. Свою продукцію представили не лише миколаївські виробники, а й гості з Польщі та Молдови.

На форум завітав міський голова Олександр Сєнкевич. До заходу також долучилися керівництво нашої області, голова офісу Посольства Данії у Миколаєві Якоб Хансен, представники Міністерства освіти України та дерпродспоживслужби.

Вітаючи присутніх, Олександр Сєнкевич відзначив, що такі форуми дуже корисні, адже дають можливість підприємцям не лише презентувати продукцію, а й налагодити зв’язки, які допоможуть розвивати власну справу.

«Знаходьте тут нові можливості та корисні знайомства, аби зростати разом», – наголосив Олександр Сєнкевич.

Міський голова подякував організаторам за проведення ярмарку та побажав учасникам плідної роботи.

Новини

6 вересня 2025
5 вересня 2025