
Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА уклав пʼять договорів з підрядниками на постачання 18 блочно-модульних котелень різної потужності для Миколаєва. Загальна вартість закупівлі складає 1 мільярд 81 мільйон 877 тисяч 300 гривень.
Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro, пише «ПН».
У системі опубліковано пʼять договорів, які були укладені без використання електронної системи. В обгрунтуванні укладених договорів вказано, що є нагальна потреба у закупівлі, що підтверджують протоколи трьох засідань робочої групи з питань закупівлі, проектування, організації, технічного супроводу, та контролю виконання робіт з будівництва інженерних мереж розподіленої теплової генерації блочно-модульних котелень, а також доручення начальника Миколаївської ОВА № 3 8-д від 11 липня 2025 року на виконання протокольного рішення чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській обласній військовій адміністрації.
Зокрема, договір на 210 мільйонів 26 тисяч 300 гривень уклали з ТОВ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД КЗОТ". Він має доставити три котельні потужністю 24 МВт, 16 МВт та 6 МВт.
Ще один договір уклали з ТОВ "КОЛВІ-ХАБ" на 254 мільйона 465 тисяч гривень. За ці кошти підрядник має доставити пʼять блочно-модульних котелень потужністю у 12МВт.
ТОВ "УКРСПЕЦСЕРВІС" має доставити дві котельні потужністю по 24 МВт та одну котельну потужністю 6 МВт. За виконану роботу підрядник отримає 275 мільйонів 385 тисяч гривень.
Ще 252 мільйона 326 тисяч гривень отримає ТОВ "ГЕФЕСТ Д", коли поставить дві котельні потужністю 24 МВт.
З компанією ТОВ "ЄВРОТЕРМ ТЕХНОЛОДЖІ" уклали договір на 89 мільйонів 675 тисяч гривень. Підрядник має поставити пʼять котелень потужністю: 8 МВт, 3 МВт, 2,2 МВт, 1,9 МВт та 1,024 МВт.
Доставити всі 18 котелень підрядники мають до 28 листопада 2025 року. Обладнання і матеріали, що входять до складу котелень, мають бути новими і виготовлені не раніше 2025 року. Усі деталі, які безпосередньо контактують із різними середовищами, мають бути повністю стійкими до корозії.
Варто додати, що у системі також є 18 договорів з різними підрядниками на загальну суму в 30 мільйонів 392 тисячі гривень на розробку ПКД по будівництву блочно-модульних котелень різної потужності. Зокрема, договора укладені з ФОП Вороніна Ольга Петрівна, ФОП Шарапов Сергій Миколайович, ФОП Прохорова Анастасія Володимирівна, ФОП Пудла Ірина Анатоліївна. Закупівлі також проводились без використання електронної системи.