Україна вперше в історії виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з футзалу

• 07:17
  • 07.10.2024
футзал

Збірна України з футзалу розгромила Францію на матчі за третє місце на чемпіонаті світу. Вперше в історії українці стали бронзовими призерами.

Про це повідомило «Суспільне Спорт».

На десятій хвилині матчу Україна відкрила рахунок. Окрім того, у першому таймі гравець збірної Ростислав Семенченко зазнав ушкодження: француз ліктем вдарив його в горло, однак супротивнику так і не показали червону картку.

Гра завершилася рахунком 7:1 на користь українців, що принесло збірній бронзу. Також Україна здобула першу медаль на рівні чемпіонатів світу в командних видах спорту за часи незалежності.

Це вдруге Україна боролася за третє місце на чемпіонаті світу з футзалу. Ще на дебютному ЧС-1996 збірна дісталася гри за бронзу, а втім, зазнала поразки від росії з рахунком 2:3.