Підвал школи для дітей з порушенням зору у Миколаєві переоблаштують в укриття — на це планують витратити ₴1,2 млн

  • 13:26
  • 25.05.2024
укриття

У підвальному приміщенні Миколаївської спеціальної школи для дітей з порушенням зору облаштують найпростіше укриття. 

Про це свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro, пишуть «НикВести».

Замовник робіт — Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради. Підрядник, згідно тендерної документації, повинен буде до 30 вересня виконати ремонт у підвалі школи для дітей з порушенням зору за адресою проспект Миру, 21-В. 

В укритті планують зробити стіни, стелю та підлогу, прокласти трубопроводів водопостачання та каналізації. Також у приміщенні облаштують санвузол, проведуть вентиляцію та електричне освітлення

У коментарі директорка закладу сказала, що підвал загальною площею 140 квадратних метрів раніше використовували для технічних потреб. Тепер там буде укриття, яке може розмістити 230 учнів та вчителів школи. 

— В укриття будуть два входи, і в підвалі дві великі кімнати. Там будуть меблі, все що стосується протипожежної безпеки, куточок домедичної допомоги, необхідні меблі, — сказала Антоніна Могильникова.

Також в укритті облаштують ігровий куточок. 

– У нас діти від двох до 14 років. Я не думаю, що там буде проходити навчання, головне пересидіти повітряну тривогу. Треба враховувати вік дітей: для малечі будуть одні ігри, для старших - розвивальні ігри. Необхідний мінімум повинен бути, тому що дітей треба чимось зайняти, — пояснила Антоніна Могильникова.

На ремонтні роботи планують витратити 1 мільйон 224 тисячі гривень. Наразі триває процес подачі тендерних пропозицій, підрядника обиратимуть вже у червні 2023 року.  

Новини

12 червень 2024
11 червень 2024