Домбровська підтримує рішення Кабміну забрати з бюджету Миколаєва військовий ПДФО та закликає до повної економії

  • 14:57
  • 29.09.2023
горсвоет секретарь домбровская

Голова фракції «Слуга народу» в Миколаївській міській раді Тетяна Домбровська вважає, що міська влада має створити стратегію розвитку та роботи в умовах дефіцитного бюджету на 2024 рік через втрату військового податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Про це депутатка написала в своєму телеграм-каналі.

Тетяна Домбровська вважає, що в умовах війни пріоритетом держави є захист та деокупація захоплених ворогом територій, проте втрата ПДФО, яка складає половину бюджету Миколаєва, змусить місто перейти на повну економію за скороченнями.

— Неможливо порівняти цінність життя військового та вирішення тих чи інших проблем ЖКГ в місті. З цим не можна сперечатися, усі українці зараз об’єднані однією метою - захист держави та повернення захоплених Росією територій. Для Миколаєва сьогодні військовий ПДФО - це майже 50% наповнення бюджету. Його втрата, безперечно, позначиться на кожному з нас. І саме це має змусити міську владу діяти. По-перше, розпочати режим повної економії, зі скорочення та оптимізації, — написала Тетяна Домбровська.

За її словами, проект бюджету, підготовлений департаментом економіки міськради, має дати можливість життєдіяльності Миколаєва в кризовий період.

— По-друге, сподіваюсь уже найближчим часом побачити бачення департаменту економіки щодо пріоритетів міста в умовах дефіцитного бюджету в наступному році, нашої стратегії виживання у кризовий період. Саме проект бюджету Миколаєва на 2024 рік має відповісти на питання, яким чином ми будемо розподіляти кошти так, щоб місцеві служби працювали в режимі економії, — вважає депутатка.

Раніше повідомлялося, що у Міністерстві фінансів України відповіли на звернення Миколаївської міської ради щодо збереження у доходах місцевого бюджету військового ПДФО та аявили, що зміни до прийнятого уже в першому читанні законопроекту може внести тільки Бюджетний комітет Верховної Ради.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023