Табунщик вважає, що військовий ПДФО забирають у громад через їхніх голів, які зменшили допомогу військовим

  • 14:57
  • 28.09.2023
Табунщик

Очільник Миколаївської облради Антон Табунщик вважає, що держава вирішила забрати з місцевих бюджетів податок на доходи фізосіб, який сплачують військові, через голів громад, які почали менше витрачати коштів на ЗСУ.

Про це він сказав в інтерв’ю ТРК «МАРТ».

Він погоджується з рішенням забрати військовий ПДФО з місць, оскільки в країні йде війна і, на його думку, першочерговим є спрямування коштів на обороноздатність.

— Звичайно, це турбує всі громади області та країни. Наразі питання стоїть досить жорстко. Воно виникло не сьогодні, не місяць тому, воно виникло з того моменту, коли голови громад почали приймати для себе рішення стосовно витрат і поступово зменшувати допомогу Збройним силам України та підсиленню обороноздатності держави. Це призвело до відповідної реакції держави, так не може далі бути. В країні війна, і першочергово ми маємо піклуватися про допомогу і підвищення обороноздатності держави, — сказав Антон Табунщик.

Він додав, що скоріш за все, ПДФО від військових перестане надходити у місцеві бюджети з 1 жовтня цього року.  

— Законопроєкт пройшов перше читання. Як тільки він проголосується у другому читанні, я так розумію, підпис президента з’явиться дуже швидко. І ми побачимо реалізацію цього заходу, — зазначив він.

Антон Табунщик повідомив, що кілька тижнів тому на нараді голів облрад та представників профільного комітету Верховної Ради підіймалося питання військового ПДФО. На ньому зауважили, що буде необхідно проаналізувати доходи та видатки всіх громад, після чого вирішуватимуть, як зробити, аби вони залишилися спроможними.

Новини

10 грудня 2023
9 грудня 2023