В Миколаєві 120 підприємств просять про допомогу, щоб відновити роботу – цьому може посприяти ООН

  • 08:51
  • 27.03.2023
8c713b4b1cca5868d7bd96f9a7314ee4.i750x485x527

В Миколаєві до міської влади звернулося по допомогу близько 120 малих та середніх підприємств. Вони намагаються відновити діяльність та потребують допомоги фінансами та обладнанням, а також у ремонтах. 

Про це в інтерв’ю NV повідомив мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

– Ми збираємо цю інформацію через департамент економіки та передаємо міжнародним партнерам: ООН, UN DP (Програма розвитку ООН). Вони хочуть перейти від закупівлі їжі для людей до допомоги малому та середньому бізнесу. Щоб люди заробляли кошти і купляли цю їжу самостійно. Ми підтримуємо цей підхід і всіляко сприятимемо цьому.

– А також використовуємо цей час для умовної «домашньої роботи» – спільно з Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні розпочинаємо перегляд всіх регуляторних актів. В результаті прагнемо дати бізнесу комфортні умови ведення справ, прозорість процесів та зменшення витрат. Без активного бізнесу в Миколаєві не вийде жодного стрімкого відновлення, - вважає Сенкевич.

Він нагадав, що після початку повномасштабного вторгнення майже всі великі підприємства закрилися практично одразу. 

– Інші зупинилися, коли їх почали бомбардувати. Жодне підприємство не могло працювати… Деяких людей відправили у вимушений простій. Ті, хто виїхав за кордон і не працював, теж не отримували зарплати, - розповів мер.

Новини

18 липня 2024
17 липня 2024