На випадок тривалих відключень світла. По всій Україні розгорнуть «пункти незламності»

  • 08:27
  • 23.11.2022

В Україні підготовлено вже понад чотири тисячі «Пунктів незламності». У випадку тривалих відключень світла люди зможуть завітати до них та отримати безкоштовні базові послуги, а саме інтернет, тепло, воду та інше.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

– Розгортаємо по всій країні й наш новий проект підтримки людей - "Пункти незламності". За підсумками цього дня, підготовлено вже понад чотири тисячі таких пунктів. Заплановано - ще більше, - заявив президент.

За його словами, якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності". Там цілодобово та безкоштовно будуть надаватись усі базові послуги: електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Пункти працюватимуть обов’язково - при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Президент заявив, що працює спеціальний сайт, на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. На сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

– Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Впевнений: допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму, - додав президент.

Нагадаємо, Міністерство енергетики України просить населення знизити енергоспоживання на 25%.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

8 грудня 2022