Держдума РФ збирається на позачергове засідання щодо анексії територій України

  • 15:35
  • 28.09.2022

Спікер Держдуми В'ячеслав Володін скликає парламентарів на позачергове засідання, яке відбудеться 3 жовтня. На ньому планують розглянути так зване «приєднання» окупованих територій України після «референдумів».

Про це повідомляє російське пропагандистське видання «РІА Новини».

Як пояснив сам Володін, таке коригування потрібне, щоб депутати мали час ухвалити так звані «законодавчі рішення» за підсумками псевдореферендумів на окупованому Донбасі.

– Йдеться про перенесення регіонального тижня з 3 жовтня на 10-те, відповідно 3 жовтня, у понеділок, пропонується провести пленарне засідання, початок якого буде о 14:00 для того, щоб до цього провести засідання Ради та інші необхідні відповідно до регламенту засідання Державної думи та комітетів,– заявив Володін.

За його словами, депутатам Держдуми запропонував треба «залишитися наступного тижня у Москві» для «ухвалення рішень щодо референдуму на Донбасі, Херсонській та Запорізькій областях».

Нагадаємо, що вчора на окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей був фінальний день «голосування на референдумах», який очевидно з дій загарбників закінчився «бажанням більшості» приєднатися до РФ.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 грудня 2022
30 листопада 2022