Росіяни почали ходити з «перевірками» по квартирах херсонців навіть уночі, - ОК «Південь»

  • 14:54
  • 13.08.2022

Російські військові на території окупованої Херсонської області почали ходити з «перевірками» по квартирах місцевих жителів навіть уночі. Зафіксовані випадки викрадення людей.

Про це стало відомо із зведення Оперативного командування «Південь».

 

Зазначається, що на окупованій території окрім фізичного та морального тиску триває інформаційна війна.

Так, пропагандистські канали щоденно інформують про підготовку та проведення так званого «референдуму» та приєднання до Росії.

– Для створення пропагандистської картинки окупанти вирішили відкрити медіашколу. Місцеві журналісти не бажають працювати на окупаційну владу. Так само як і в інших сферах діяльності бажаючих співпрацювати з рашистами вкрай мало. Тому вони вдаються до насильницьких методів, - йдеться в повідомленні.

За даними командування, з'явилися нові повідомлення про викрадення людей.

– Якщо раніше херсонців брали до полону в денний час доби, то зараз російські військові ходять по квартирах навіть вночі. Проводять опитування, збирають інформацію, і погрозами схиляють відповідних фахівців до співпраці. Або вивозять у невідомому напряму для застосування інших «методів переконання», - розповіли в ОК «Південь».

Нагадаємо, авіація ЗСУ за день завдала п'ять ударів по опорних пунктах і скупченню озброєння і техніки російських військ у Баштанському, Бериславському та Херсонському районах.

Фото про наслідки воєнних дій у Миколаєві можна подивитися тут.

Новини

1 жовтня 2022
30 вересня 2022