Порошенко прибыл на допрос в ГБР

  • 12:18
  • 28.02.2020
5e58e59b3cf61

Пятый президент Украины, депутат от фракции «Европейская солидарность» Петр Порошенко в пятницу утром прибыл на допрос к следователю Государственного бюро Украины и заявил, что суд принял решение, обязывающее закрыть дело о назначении судей, в котором он фигурирует.

Об этом сообщает «Интерфакс-Украина».

Отмечается, что Порошенко в сопровождении адвокатов прибыл к зданию ГБР около 10:15 пятницы, так как допрос, изначально запланированный на 14:00, был перенесен на 9:30. Перед входом в здание Порошенко встретили сторонники и однопартийцы.

– Судья Шевченковского суда приняла решение отменить постановление следователя об отказе нам в закрытии уголовного дела, по которому мы сейчас приглашены на допрос. Постановление отменено. Судья приняла решение обязать следователя рассмотреть закрытие уголовного дела в связи с отсутствием события преступления, – сказал Порошенко перед входом в здание.

Дякую всім, хто залишився небайдужим до спроби розпочати повернення України до часів Януковича — до політичних переслідувань опозиції. Ми з адвокатами щойно повернулися із Шевченківського суду міста Києва. 10 хвилин тому суддя Шевченківського суду прийняла рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам в закритті кримінальної справи, по якій я сьогодні запрошений на допит. Постанова скасована, суддя прийняла рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину. Але в мене немає жодних ілюзій. Знову рішення суду не будуть виконані. Знову будуть виконуватися вказівки Банкової. Володимире Олександровичу! Займіться функціями президента! Захищайте країну. Закріплюйте світову солідарність. Допомагайте вирішувати соціальні проблеми людей. І не ставайте Януковичем. У нього дуже погане минуле. І майбутнє теж не радісне. Залиште судову і правоохоронну систему у спокої. Вони мають бути незалежними. Бо те, що ми чули на «плівках Труби» — це щоденне втручання в роботу слідчих і судів. Це кримінальний злочин. Не займайтеся цим. Влада вміє єдине — давати видовище, по принципу «хліба і видовищ». Але нині прийшов час звітувати про виконану роботу. Сьогодні останній день, коли уряд Зеленського має прийняти рішення про індексацію пенсій. Його немає, бо він дуже зайнятий політичними переслідуваннями. Сьогодні тут зібралося багато людей, щоб продемонструвати: Європейська Солідарність і українці нічого не бояться. Ми не дамо розгорнути політичні переслідування. Ми не дамо зруйнувати незалежність судової системи і перетворити Верховний суд України на сумнозвісний Печерський суд.

Geplaatst door Петро Порошенко op Donderdag 27 februari 2020

Ранее сообщалось о том, что суд разрешил принудительный привод Порошенко на допрос.

Новости

13 июля 2020