На Херсонщині росіяни не мають передумов для тактичних морських десантів, — Тарас Чмут

  • 15:28
  • 21.07.2026
image-76.png

На Херсонському напрямку російські війська наразі не мають передумов для проведення тактичних морських десантів, подібних до тих, які раніше здійснювали Сили оборони України в Кринках.

Про це розповів керівник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут в інтерв’ю Українській правді.

За його словами, головні завдання армії РФ на цій ділянці фронту наразі полягають в іншому.

«Якщо говорити про Херсонщину, то там передумов для тактичних морських десантів, як це ми робили в Кринках, у них не з’явилось. Задача стоїть поки утримувати острівну групу плюс не давати нам просуватися», — зазначив Чмут.

Водночас ворог ставить за мету нищити інфраструктуру й логістику та вбивати цивільних, намагаючись деморалізувати населення, а також відтягнути ресурси від фронту й політичну увагу від інших проблем.

«Для терору багато мізків не треба. КАБ кудись та й впаде, С-400 кудись впаде. Точність не обовʼязкова», — додав керівник фонду.

Новини

21 липня 2026
20 липня 2026