Колишній голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів, які проекти йому не вдалось реалізувати за час роботи на цій посаді.
Про це він повідомив на прес-конференції 18 липня.
Серед іншого, Кім зазначив, що не вдалося реалізувати заплановані проекти, пов'язані з кінотеатром «Іскра» в Миколаєві.
"Що не вдалося зробити? Не вдалося відбити всю Херсонську область. Щодо проектів, то, напевно, з кінотеатром “Іскра” не вдалося реалізувати заплановане. Ми продовжуємо з цим працювати, але з "Іскрою" не вдалося», - сказав Кім.
За його словами, головною проблемою залишається необхідність значного фінансування. На відновлення та подальше функціональне використання об'єкта можуть знадобитися сотні мільйонів гривень .
«Гірше, ніж зараз, з Іскрою вже не буде. Питання - функціональне використання та гроші. Обсяг фінансування, який потрібен для Іскри, — це сотні мільйонів гривень. Ми маємо пріоритети, куди їх скеровувати: відновлення, укриття, соціальні проекти», — зазначив екс-глава ОВА.
Кім додав, що знайти зовнішнє фінансування для кінотеатру поки що не вдалося. За його словами, обласна влада пропонувала міжнародним партнерам близько 100 різних проектів, з яких донори обирали ті, що відповідали їхнім пріоритетам та існуючим програмам фінансування.
"Іскра" також була запропонована, але для неї не знайшлося програми фінансування", - пояснив Кім.
При цьому він висловив сподівання, що новому керівництву області вдасться знайти міжнародних партнерів та джерела фінансування для відновлення об'єкту .
