Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно Доманівського селищного голови Віктора Власнюка та його сина за фактом розтрати коштів селищної ради та підроблення офіційних документів.
Про це повідомила Миколаївська обласна прокуратура.
Слідством встановлено, що у період з січня 2021 року по жовтень 2023 року посадовець фіктивно працевлаштував свого сина на посаду водія селищної ради. Син на робочому місці не з’являвся та не виконував обов’язки, проте регулярно отримував заробітну плату, включно з преміями.
"Фактично, він займався іншою оплачуваною роботою та більшість часу перебував за межами Миколаївської області. Отримані від селищної ради кошти витрачав на власні потреби. Внаслідок таких дій бюджету селищної ради було незаконно перераховано понад 186 тис. грн.", - йде мова у повідомленні.
За вчинене кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років із додатковим позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Досудове розслідування проводилось слідчими Першого слідчого відділу ТУ ДБР у місті Миколаєві.
