У Миколаєві будують систему підтримки ветеранів та постраждалих від війни

  • 11:54
  • 20.03.2026
653067481_1251907620466885_1038727210745059005_n

Упродовж двох днів у Миколаєві відбулася стратегічна сесія, присвячена розробці регіональної моделі соціальної підтримки ветеранів та вразливих категорій населення, які постраждали внаслідок війни.

Захід організовали у співпраці з простором підтримки «Файта», громадською організацією «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та студією соціальних технологій «Garnet».

До участі запросили і консультанта з ветеранської політики поліції Миколаївщини Олега Завгороднього, представників обласної ради, ветерани, фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, представники громадських організацій і територіальних громад.

Основною метою стратегічної сесії стало формування дієвої моделі підтримки, спрямованої на забезпечення соціальної адаптації та інтеграції ветеранів у територіальних громадах. Учасники визначили пріоритетні напрями її розвитку та окреслили першочергові завдання для подальшої реалізації.

Возможно, это изображение один или несколько человек, борода, люди учатся и текст

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

 

Новини

20 березня 2026
19 березня 2026