У Вознесенську попрощалися з поліцейським Максимом Рижко, який загинув при виконанні службових обов'язків

  • 09:52
  • 01.05.2025
Знімок екрана 2025-04-30 154809

У Вознесенську попрощалися з поліцейським Максимом Рижко. Його життя обірвалося під час затримання сімейного кривдника. Коли Максим приїхав з колегами на виклик, зловмисник кинув у їх бік гранату.

Сьогодні, 30 квітня, попрощатися із загиблим та віддати останню шану прийшли рідні, друзі та колеги на чолі із заступником начальника обласного главку поліції Олексієм Попковим.

В лавах поліції інспектор сектору реагування патрульної поліції Вознесенського райвідділу Максим Рижко пропрацював більше двох років, але встиг зарекомендувати себе професіоналом, завзятим та відданим службі, ніс службу у складі зведеного загону поліції, забезпечуючи виконання завдань на прикордонних територіях країни.

Поліцейський до останнього подиху виконував свій обов'язок.

Без чоловіка залишилася дружина, а без батька немовля Соломія.

Весь особовий склад Головного управління Національної поліції в Миколаївській області висловлює щирі співчуття рідним та близьким Максима.

Новини

2 травня 2025
1 травня 2025