
На хабарі в Одесі затримали керівника громадського формування з охорони порядку, який продавав членство у своїй організації, що давало змогу уникнути мобілізації.
Як повідомили в поліції регіону, крім іншого, «клієнти» могли безперешкодно пересуватися містом під час комендантської години.
Правоохоронці задокументували дві незаконні оборудки 35-річного зловмисника. Він пропонував два варіанти — подешевше і подорожче.
За 800 доларів він пропонував корочку своєї організації, яка давала б змогу пересуватися містом і за його межами, зокрема в комендантську годину, та уникнути служби в армії.
А за 9 000 доларів він обіцяв клієнтам оформлення військово-облікових документів з відміткою про непридатність до служби, з якими можна було б виїхати за кордон.
Затримали його після отримання двох вищевказаних сум.
За даними «Думської», ідеться про директора громадського формування з охорони порядку «Варта Півдня» Максима Петрова. Затримали його ще наприкінці січня на площі Незалежності.
Суд відправив фігуранта під варту до 29 березня з можливістю вийти під заставу у чотири мільйони гривень.