У Миколаєві переможці конкурсу з соціального підприємництва отримали фінансування і розпочали реалізацію своїх проєктів

  • 10:20
  • 30.10.2024
464953324_1100536392074393_1343036170899198120_n

Переможці конкурсу з соціального підприємництва, які поєднують бізнесову діяльність із вирішенням соціальних проблем, отримали фінансування і розпочали реалізацію своїх проєктів. Про це повідомляє Агенція розвитку міста.

Наразі реалізуються такі проєкти:

Громадська організація «ВЗІРЕЦЬ», що започаткувала Курси домедичної допомоги «Sample» в Миколаєві, вже отримала необхідне обладнання і витратні матеріали, а також уклала договори з підрядниками. Завдяки цим курсам мешканці області можуть отримати знання та навички, які рятують життя.

Анжела Захарова, яка впроваджує в Миколаєві проєкт Центр корекції та розвитку дитини «Ти особливий», придбала обладнання для впровадження послуг із реабілітації дітей з особливими освітніми потребами, та планує проведення арттерапевтичних занять для батьків, які мають потребу в психологічному розвантаженні.

Катерина Пісна у межах проєкту «Станція технічного обслуговування легкових автомобілів «Кардан» вже придбала та встановила два підйомники, закупила спеціальні пристрої на кермо для людини з інвалідністю та очікує на решту обладнання, щоб відкрити СТО. Тут надаватимуть унікальну послугу з переобладнання авто на ручне керування для людей з інвалідністю.

Ірина Губанова з проєктом «Колористичний центр RAI» закупила необхідне обладнання та витратні матеріали, замовила рекламні послуги для просування свого соціального бізнесу. Центр безкоштовно навчатиме жінок, які опинилися в скруті, та ВПО професії колориста.

Благодійна організація «Вознесенський благодійний фонд «Без обмежень», яка розпочала у Вознесенську реалізацію проєкту «АДАПТ» – адаптивний спорт для вразливих категорій населення», заручилась підтримкою місцевої влади, яка виділила кошти на придбання кондиціонеру, рекупіратору повітря і підлоги для спортзалу. Паралельно розпочала закупівлю спортивних тренажерів, необхідних для проведення тренувань із адаптивного спорту. Для громади цей проєкт є актуальним, адже тут проживає більше 3 000 осіб із інвалідністю.

Олександр Коврига, який реалізує у Баштанській громаді проєкт «Створення майстерні текстильного друку «Kasta Явкине» закупив і встановив обладнання. У майстерні будуть створювати унікальну продукцію шляхом друку на текстилі з додаванням ручного розпису на одязі та сувенірах. Окрім того, проєкт має на меті допомогти місцевій молоді соціалізуватися та розкрити свої таланти через проведення творчих майстер-класів.

Ольга Бандура з проєктом «Молекулярна кухня у Funprostir сімейне кафе» у Миколаєві готує приміщення та закуповує необхідне обладнання для оснащення кухні. У листопаді заплановане проведення першого майстер-класу для дітей з інвалідністю. Інформація про нього буде розміщена на сторінці закладу в Instagram.

Юрій Бешевець, який впроваджує в Галицинівській громаді проєкт «Районна автомайстерня «Гараж», закупив обладнання та готується до відкриття єдиного СТО в громаді. Тут будуть працевлаштовані місцеві жителі та ВПО, які надаватиму послуги з технічного обслуговування, шиномонтажу та діагностики авто.

Нагадаємо, що у вересні громадська організація «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» спільно з Агенцією розвитку Миколаєва провели Конкурс проєктів із соціального підприємництва. Восьмеро переможців отримали фінансування в розмірі 410 тисяч гривень кожен на реалізацію своїх бізнес-ідей. Ці проєкти сприятимуть вирішенню нагальних соціальних проблем у чотирьох громадах області, а також покращенню економічної ситуації, створять нові робочі місця для вразливих категорій.

Проєкт «Соціальне підприємництво в Миколаєві» реалізовується Центром навчання і освіти дорослих "Південь" спільно з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Новини

2 січня 2025
1 січня 2025