
Президент України Володимир Зеленський 17 жовтня відвідає Вашингтон, де зустрінеться з американським лідером Дональдом Трампом. Українська делегація вже вирушила до США.
Про візит до Вашингтона Володимир Зеленський повідомив під час пресконференції з високою представницею Євросоюзу Каєю Каллас, яке транслювало «Суспільне».
За його словами, українська команда вже вирушила до Сполучених Штатів. До складу делегації увійшли прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, голова Офісу президента Андрій Єрмак, голова Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров і «деякі наші представники дипломатичного сектору».
«Ну і я цього тижня зустрінусь у Вашингтоні з президентом Трампом. Я думаю, що нам потрібно обговорити послідовність кроків, які я хочу запропонувати президентові», — сказав Зеленський.